top of page

AQUAPHON

A 50

Základní model pro

profesionální elektro-akustickou

lokalizaci úniků na vodovodní

síti.

Kompaktní rozměry, minimální hmotnost

Široké možnosti filtrace

Otočný displej o 180°

Bezdrátová nebo standardní verze

Grafické zobrazení hodnoty na displeji

Maximální flexibilita

Mezipaměť posledních měření

Kompatibilní s celou řadou mikrofonů

Flexibilita

Díky kompaktnímu provedení a nízké hmotnosti není problém mít neustále u sebe veškeré důležité příslušenství.

Vše na jednom místě

Veškeré důležité informace jsou zobrazeny přehledně na základní obrazovce.

Kompatibilita

AQUAPHON A 50 je kompatibilní s celou řadou výkonných mikrofonů.

Kompaktní – příruční – efektivní

 

A 50 je dokonalé kompaktní zařízení k provádění komplexní lokalizace netěsností na vodovodní síti – ať už provádíte předlokalizaci nebo přesné dohledání místa úniku, díky kompatibilitě s celou řadou mikrofonů a příslušenství máte možnost vždy zvolit ten správný nástroj pro danou situaci. Pefektní kvalita přenosu signálu z mikrofonů do sluchátek se zobrazením na grafickém displeji zaručuje bezpečné rozlišení poruchových šumů. Nízká hmotnost, minimalistické rozměry a schopnost pracovat na jedno nabití v plném zatížení klidně celý den dělají z A 50 ideální nástroj pro komplexní lokalizaci úniků. V případě bezdrátového provedení SDR (Sewerin Digital Radio) navíc nemáte žádnou starost o kabely, díky čemuž je práce s přístrojem daleko pohodlnější a signál přenášený do sluchátek není ničím rušen např. vlivem větru. V nastavení lze uživatelsky přizpůsobit úrovně hlasitosti, možnosti filtrace a ochrany sluchu, což umožňuje individualizace přesně dle konkrétního uživatele.

 

Maximální efektivita v kompaktním balení

 

A 50 je ve spojení s testovací tyčí TS 50 ideálním přístrojem pro rychlou předlokalizaci na kontaktních místech vodovodní sítě. Konkrétní identifikaci místa úniku pomůže určit univerzální mikrofon UM 50 uzpůsobený na veškeré typy povrchů – venkovních i vnitřních. Spuštění měření probíhá pouhým stiskem aktivačního tlačítka, kdy se na displeji zobrazí jak aktuální hodnota šumu, tak rovněž ta z předchozího měření, a to v číselné i grafické podobě. K čitelnosti displeje přispívá jeho funkce natáčení o 180° dle aktuální polohy zařízení, kdy lze zařízení úmístit např. na opasek a mít zcela volné ruce pro práci.

 

Jednododuchost a dokonalý komfort

 

Přijímač je možné přichytit k nosnému popruhu, případně ho připnout klipem na opasek, což dává uživateli absolutní volnost pohybu bez dalších omezení.

bottom of page